Krušnohorský SUV 4×4 víkend

Mostecká pánev, kraj známý hlavně povrchovými doly, a obecně průmyslem. Navštívíme historické důlní dílo v Krušných horách, místa dalekých výhledů. Auty protneme nechvalně známá cikánská ghetta. Z vyhlídek poznáme uhelné velkolomy netušených rozměrů, napouštěné Mostecké jezero a další způsoby rekultivace poškozené krajiny, zaniklé vesnice regionu a spoustu dalšího. To vše včetně krásného nenáročného poježdění nádhernou krajinou.

Termín 16.-18.8. 2013

Cena 1500CZK/auto

Přihláška online

Krušnohorský víkend

offroad víkend pro SUV, 4×4 a rodiny se zvídavými dětmi

 

Fotogalerie z minulého víkendu Krušnohorský offroadvíkend srpen 2012

Výprava je určena jak pro vozy SUV s pohonem na všechna kola tak pro 4×4.

Určeno pro maximálně 8 posádek.

V pátek podvečer se sejdeme na místě bivaku poblíž Teplic, rozděláme oheň, opečeme buřta, případně bude možnost grilování. V sobotu vyrazíme na výlet plný industriálních zajímavostí, prohlídek těžebních štol, koupání v jezerech. Navštívíme zaniklé obce regionu, poslechneme si fascinující výklad rodáka, jehož koníčkem jsou právě technické zajímavosti tohoto regionu.

Ubytování předpokládáme ve vlastních stanech střešních, nebo normálních, tak aby jsme byli co nejvíce nezávislí a užili to správné dobrodružství. Střešní stan Vám samozřejmě také můžeme zapůjčit. V případě zájmu jsme schopni zajistit ubytovaní v blízkém okolí v hotelu, nebo horské chatě.

Cena za výpravu obsahuje:

  • přípravu, organizaci a vedení výpravy zkušeným průvodcem

Cena neobsahuje:

  • pohonné hmoty, dálniční poplatky,
  • ubytování a stravování